16.10.2024, godz. 19:00 Stand-up Wojtka Kamińskiego pt. ,,UPADEK”

 

📣Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór pełen humoru i doskonałej zabawy! Wojtek Kamiński, znany i ceniony komik, zaprezentuje swój najnowszy program stand-upowy pt. „UPADEK”.
📣Wojtek Kamiński to jeden z najpopularniejszych komików na polskiej scenie stand-upowej. Jego niepowtarzalny styl, ostre poczucie humoru i trafne obserwacje codziennego życia przyciągają szeroką publiczność. W programie „UPADEK” możecie spodziewać się mieszanki błyskotliwych żartów, ironicznych komentarzy oraz zabawnych historii z życia wziętych, które gwarantują wieczór pełen śmiechu.
„Któregoś dnia, zorientowałem się, że jestem mężczyzną w mocno średnim wieku i zupełnie nie jestem przygotowany do życia. Wiem, gdzie leży Bajkał, znam prawo Archimedesa i wiem, dlaczego ziemia krąży wokół słońca. Ale nikt nigdy nie powiedział mi, jak upaść z dachu i przeżyć, jak obronić się przed pasierbami i dlaczego warto zażyć morfinę. Najważniejszych rzeczy musiałem nauczyć się sam.
Zapraszam na mój najnowszy program: „Upadek”.”
❗️Nie przegapcie tej okazji, by na żywo zobaczyć jednego z najlepszych stand-uperów w kraju. Bilety są dostępne w sprzedaży, więc zachęcamy do wcześniejszego ich nabycia, aby zapewnić sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu.
Szczegóły wydarzenia:
• Data: 16 października 2024
• Godzina: 19:00
• Miejsce: Dolnobrzeski Ośrodek Kultury- sala widowiskowa
• Wstęp: Tylko dla osób pełnoletnich
Rezerwacja i zakup biletów:
Do zobaczenia na stand-upie Wojtka Kamińskiego!
Gwarantujemy niezapomniany wieczór pełen śmiechu!😁😁

Related Posts